JMartin

jmartin
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Retired. Interested in history, comedy.

more Recent Ratings

0% The Dukes of Hazzard (2005) - Rated 16 Jun 2019
80 43% Being There (1979) - Rated 16 Jun 2019
80 43% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 16 Jun 2019
40 10% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 16 Jun 2019
75 26% Independence Day (1996) - Rated 16 Jun 2019
85 63% Little Shop of Horrors (1986) - Rated 16 Jun 2019
95 94% Ben-Hur (1959) - Rated 16 Jun 2019
50 17% War of the Worlds (2005) - Rated 16 Jun 2019
90 82% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 16 Jun 2019
75 26% Catch Me If You Can (2002) - Rated 16 Jun 2019