JMulligan

jmulligan
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 16% Men in Black II (2002) - Rated 29 Apr 2015
0% Rocketman (1997) - Rated 29 Apr 2015
97 87% Beetlejuice (1988) - Rated 29 Apr 2015
77 37% Aladdin (1992) - Rated 29 Apr 2015
67 26% National Treasure (2004) - Rated 29 Apr 2015
55 9% Liar Liar (1997) - Rated 29 Apr 2015
89 78% 127 Hours (2010) - Rated 29 Apr 2015
56 12% I Love You, Man (2009) - Rated 29 Apr 2015
95 84% Brazil (1985) - Rated 29 Apr 2015
70 29% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 29 Apr 2015