JPHumphries

jphumphries
Member Since: 29 May 2012
Location: London, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ...

more Recent Ratings

82 82% Hunger (2008) - Rated 26 Dec 2013
65 17% Prometheus (2012) - Rated 25 May 2013
85 89% Layer Cake (2004) - Rated 25 May 2013
60 3% Blow (2001) - Rated 16 May 2013
70 35% (500) Days of Summer (2009) - Rated 15 May 2013
80 67% Trainspotting (1996) - Rated 15 May 2013
75 50% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 15 May 2013
75 50% Sin City (2005) - Rated 15 May 2013
70 35% Shaun of the Dead (2004) - Rated 15 May 2013
65 17% Ted (2012) - Rated 15 May 2013