JPolsky

jpolsky
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 55% Solomon Kane (2009) - Rated 07 Jul 2016
96 75% The Ninth Gate (2000) - Rated 07 Jul 2016
97 83% American History X (1998) - Rated 07 Jul 2016
97 83% John Dies at the End (2012) - Rated 07 Jul 2016
95 66% Naked Lunch (1991) - Rated 07 Jul 2016
94 55% The Machinist (2004) - Rated 07 Jul 2016
96 75% Shutter Island (2010) - Rated 07 Jul 2016
98 89% Memento (2001) - Rated 07 Jul 2016
92 45% Ender's Game (2013) - Rated 07 Jul 2016
97 83% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 07 Jul 2016