JRazor

jrazor
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 29 May 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 36% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 29 May 2016
95 95% Zootopia (2016) - Rated 29 May 2016
65 30% Battle Royale (2000) - Rated 29 May 2016
60 18% Star Trek (2009) - Rated 29 May 2016
75 67% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 29 May 2016
94 93% Skyfall (2012) - Rated 29 May 2016
77 75% Gravity (2013) - Rated 29 May 2016
64 24% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 29 May 2016
69 51% Red (2010) - Rated 29 May 2016
76 73% WALL·E (2008) - Rated 29 May 2016