JSPost

jspost
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Rosemary's Baby (1968) - Rated 15 Oct 2017
93 75% Night of the Living Dead (1968) - Rated 15 Oct 2017
100 90% Halloween (1978) - Rated 15 Oct 2017
77 40% Blade II (2002) - Rated 15 Oct 2017
86 55% 28 Days Later (2002) - Rated 15 Oct 2017
72 32% Planet Terror (2007) - Rated 15 Oct 2017
100 90% Suspiria (1977) - Rated 15 Oct 2017
100 90% The Exorcist (1973) - Rated 15 Oct 2017
70 28% It (1990) - Rated 15 Oct 2017
82 48% Prometheus (2012) - Rated 15 Oct 2017