JTMovies

jtmovies
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Trying to expand my tastes

more Recent Ratings

20 0% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 05 Jul 2018
80 64% Jaws (1975) - Rated 05 Jul 2018
80 64% Toy Story (1995) - Rated 05 Jul 2018
95 92% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 05 Jul 2018
80 64% The Boxtrolls (2014) - Rated 05 Jul 2018
75 48% Mystery Science Theater 3000 (1988) - Rated 05 Jul 2018
55 8% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 05 Jul 2018
90 84% Blazing Saddles (1974) - Rated 05 Jul 2018
70 32% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 05 Jul 2018
60 14% A Christmas Story (1983) - Rated 05 Jul 2018