Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JWi5Zb

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 26, 2018

more Recent Ratings
100 80% WALL·E (2008) - Sep 26, 2018
100 80% 13 Going on 30 (2004) - Sep 26, 2018
95 45% The Nutty Professor (1996) - Sep 26, 2018
95 45% 50 First Dates (2004) - Sep 26, 2018
80 15% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Sep 26, 2018
20 5% Amélie (2001) - Sep 26, 2018
95 45% Titanic (1997) - Sep 26, 2018
100 80% Space Jam (1996) - Sep 26, 2018
90 25% The Matrix (1999) - Sep 26, 2018
100 80% The Devil Wears Prada (2006) - Sep 26, 2018