JWood527

jwood527
Movie Buff - 313 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Casino (1995) - Rated 08 Apr 2018
80 66% The 39 Steps (1935) - Rated 08 Apr 2018
75 41% Clear and Present Danger (1994) - Rated 08 Apr 2018
80 66% Adaptation. (2002) - Rated 08 Apr 2018
70 19% Short Circuit (1986) - Rated 08 Apr 2018
75 41% Pacific Rim (2013) - Rated 08 Apr 2018
70 19% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Rated 08 Apr 2018
80 66% The Wrestler (2008) - Rated 08 Apr 2018
80 66% X2: X-Men United (2003) - Rated 08 Apr 2018
80 66% Sex, Lies, and Videotape (1989) - Rated 08 Apr 2018