JWorl

jworl
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

58 52% Minions (2015) - Rated 18 Jul 2015
70 76% Mr. Holmes (2015) - Rated 18 Jul 2015
72 78% Trainwreck (2015) - Rated 18 Jul 2015
68 72% Ant-Man (2015) - Rated 18 Jul 2015
46 27% Child 44 (2015) - Rated 04 Jul 2015
78 92% '71 (2014) - Rated 04 Jul 2015
76 89% Clouds of Sils Maria (2014) - Rated 04 Jul 2015
44 23% Old Fashioned (2015) - Rated 04 Jul 2015
58 52% Cake (2014) - Rated 04 Jul 2015
80 95% Wild Tales (2014) - Rated 04 Jul 2015