Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JY8Lwk

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Oct 7, 2019

more Recent Ratings
10 91% Alita: Battle Angel (2019) - Oct 07, 2019
41% Howl's Moving Castle (2004) - Oct 07, 2019
4% National Treasure (2004) - Oct 07, 2019
75% Primer (2004) - Oct 07, 2019
58% The Martian (2015) - Oct 07, 2019
20% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Oct 07, 2019
75% Inception (2010) - Oct 07, 2019
58% Kung Fu Hustle (2004) - Oct 07, 2019
10 91% 10 Cloverfield Lane (2016) - Oct 07, 2019
41% 12 Monkeys (1995) - Oct 07, 2019