Ja9k

ja9k
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2014
Location: Oslo, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 23% Evan Almighty (2007) - Rated 02 Jan 2014
80 60% Star Trek (2009) - Rated 02 Jan 2014
80 60% Swordfish (2001) - Rated 02 Jan 2014
70 18% Jurassic Park III (2001) - Rated 02 Jan 2014
90 94% Dumb and Dumber (1994) - Rated 02 Jan 2014
70 18% Saw II (2005) - Rated 02 Jan 2014
78 42% The Little Mermaid (1989) - Rated 02 Jan 2014
79 46% Avatar (2009) - Rated 02 Jan 2014
80 60% The Ring (2002) - Rated 02 Jan 2014
77 39% 9 (2009) - Rated 02 Jan 2014