Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JaKj8Y

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Aug 1, 2019

more Recent Ratings
80 73% Mission: Impossible (1996) - Aug 01, 2019
80 73% Gattaca (1997) - Aug 01, 2019
65 34% Enemy at the Gates (2001) - Aug 01, 2019
75 55% Blade (1998) - Aug 01, 2019
60 26% Rush Hour 2 (2001) - Aug 01, 2019
100 96% The Matrix Revolutions (2003) - Aug 01, 2019
70 41% S.W.A.T. (2003) - Aug 01, 2019
80 73% King Kong (2005) - Aug 01, 2019
75 55% 28 Days Later (2002) - Aug 01, 2019
90 88% 12 Monkeys (1995) - Aug 01, 2019