Jack Fuller

jack_fuller
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2017
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love comedies & rom-coms

more Recent Ratings

75 35% Wedding Crashers (2005) - Rated 09 Dec 2017
30 7% Old School (2003) - Rated 09 Dec 2017
80 45% Step Brothers (2008) - Rated 09 Dec 2017
100 89% Catch Me If You Can (2002) - Rated 09 Dec 2017
100 89% White Chicks (2004) - Rated 09 Dec 2017
90 71% Liar Liar (1997) - Rated 09 Dec 2017
53 17% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 09 Dec 2017
95 76% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 09 Dec 2017
100 89% Legally Blonde (2001) - Rated 09 Dec 2017
93 75% Finding Nemo (2003) - Rated 09 Dec 2017