Jackie M

jackie_m
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2015
Location: Edmonton, AB, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Rope (1948) - Rated 04 Jan 2015
90 85% Guess Who's Coming to Dinner (1967) - Rated 04 Jan 2015
90 85% Gladiator (2000) - Rated 04 Jan 2015
88 69% Despicable Me (2010) - Rated 04 Jan 2015
80 52% Despicable Me 2 (2013) - Rated 04 Jan 2015
90 85% Schindler's List (1993) - Rated 04 Jan 2015
90 85% Pulp Fiction (1994) - Rated 04 Jan 2015
85 61% Gandhi (1982) - Rated 04 Jan 2015
90 85% 300 (2007) - Rated 04 Jan 2015
75 35% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 04 Jan 2015