Jackie_boi

jackieboi
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2018
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Synecdoche, New York (2008) - Rated 11 Nov 2019
100 The Nice Guys (2016) - Rated 10 Oct 2019
90 Pieces of April (2003) - Rated 19 Nov 2018
100 The Last Picture Show (1971) - Rated 19 Nov 2018
100 Pierrot le fou (1965) - Rated 18 Nov 2018
100 Margot at the Wedding (2007) - Rated 18 Nov 2018
100 While We're Young (2015) - Rated 18 Nov 2018
100 Greenberg (2010) - Rated 18 Nov 2018
100 Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 18 Nov 2018
90 Cemetery Man (1994) - Rated 18 Nov 2018