Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Jacob647382

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Jan 30, 2019

Location: USA

Bio: I play drums.
more Recent Ratings
Check out Jacob647382's...
94 67% Remember the Titans (2000) - Jan 30, 2019
90 50% The Equalizer (2014) - Jan 30, 2019
85 38% The Martian (2015) - Jan 30, 2019
40 2% Kingsman: The Secret Service (2015) - Jan 30, 2019
95 76% Criminal Minds (2005) - Jan 30, 2019
97 85% World War Z (2013) - Jan 30, 2019
70 8% Forrest Gump (1994) - Jan 30, 2019
95 76% The Sorcerer's Apprentice (2010) - Jan 30, 2019
83 29% Spider-Man 3 (2007) - Jan 30, 2019
90 50% Spider-Man 2 (2004) - Jan 30, 2019