We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Jadzia

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Jun 17, 2015

Location: Canada

more Recent Ratings
85 83% (500) Days of Summer (2009) - Jun 17, 2015
25 3% Cinderella (2015) - Jun 17, 2015
75 43% The Vow (2012) - Jun 17, 2015
90 96% Letters to Juliet (2010) - Jun 17, 2015
72 10% The Last Song (2010) - Jun 17, 2015
78 60% Dear John (2010) - Jun 17, 2015
78 60% Love and Other Drugs (2010) - Jun 17, 2015
74 36% Crazy, Stupid, Love (2011) - Jun 17, 2015
73 23% The First Time (2012) - Jun 17, 2015
80 70% Love, Rosie (2014) - Jun 17, 2015