Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Jaehaerys

Movie Buff - 144 Film Ratings

Member Since: Nov 6, 2017

more Recent Ratings
Check out Jaehaerys's...
60 38% X-Men (2000) - Jan 15, 2021
65 55% Shark Tale (2004) - Jan 15, 2021
90 96% Ex Machina (2015) - Jan 15, 2021
55 21% Juno (2007) - Jan 15, 2021
65 55% The Dark Knight (2008) - Jan 15, 2021
50 11% Space Jam (1996) - Jan 15, 2021
70 68% 10 Cloverfield Lane (2016) - Jan 15, 2021
40 3% The Danish Girl (2015) - Jan 15, 2021
60 38% Hugo (2011) - Jan 15, 2021
40 3% Moon (2009) - Jan 15, 2021