JaffaKree

jaffakree
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 62% Mr Inbetween (2018) - Rated 06 Feb 2021
86 58% Workaholics (2011) - Rated 06 Feb 2021
80 41% The Orville (2017) - Rated 06 Feb 2021
85 54% Fargo (2014) - Rated 06 Feb 2021
84 50% Rick and Morty (2013) - Rated 06 Feb 2021
93 85% Steven Universe (2013) - Rated 06 Feb 2021
80 41% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Rated 06 Feb 2021
75 28% Superstore (2015) - Rated 06 Feb 2021
89 67% Dark (2017) - Rated 06 Feb 2021
89 67% Futurama (1999) - Rated 06 Feb 2021