Jakemb

jakemb
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2021
Location: Bellevue, WA, WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 07 Dec 2021
95 89% The Departed (2006) - Rated 07 Dec 2021
85 69% A Ghost Story (2017) - Rated 07 Dec 2021
95 89% Hereditary (2018) - Rated 07 Dec 2021
85 69% Premonition (2007) - Rated 07 Dec 2021
100 96% Mr. Nobody (2009) - Rated 07 Dec 2021
95 89% Never Let Me Go (2010) - Rated 07 Dec 2021
70 42% Black Widow (2021) - Rated 07 Dec 2021
80 59% Doctor Strange (2016) - Rated 07 Dec 2021
10 4% Wonder Woman 1984 (2020) - Rated 07 Dec 2021