Jakey

Recent Ratings
Check out Jakey's...
90 58% | The Grand Budapest Hotel (2014) - Jul 17, 2021 |
75 20% | Dredd (2012) - Jul 17, 2021 |
90 58% | The King's Speech (2010) - May 22, 2021 |
78 25% | Enemy at the Gates (2001) - May 21, 2021 |
88 39% | Charlie Wilson's War (2007) - May 21, 2021 |
88 39% | 300 (2007) - May 21, 2021 |
70 15% | Deadpool 2 (2018) - May 21, 2021 |
90 58% | Deadpool (2016) - May 21, 2021 |
91 70% | The Matrix Revolutions (2003) - May 21, 2021 |
91 70% | The Matrix Reloaded (2003) - May 21, 2021 |