Jakob7

jakob7
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2021
Location: Mobile, Alabama, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 75% Saving Private Ryan (1998) - Rated 27 Dec 2021
10 75% Young Frankenstein (1974) - Rated 27 Dec 2021
10 75% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 27 Dec 2021
10 75% Blade Runner (1982) - Rated 27 Dec 2021
9% Big Fish (2003) - Rated 27 Dec 2021
10 75% The Sting (1973) - Rated 27 Dec 2021
10 75% L.A. Confidential (1997) - Rated 27 Dec 2021
10 75% Casino (1995) - Rated 27 Dec 2021
19% Klute (1971) - Rated 27 Dec 2021
19% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 27 Dec 2021