JambaLanev

jambalanev
Movie Buff - 146 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2015
Location: Austria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 74% Captain Fantastic (2016) - Rated 17 Aug 2019
60 32% The Crimson Rivers (2000) - Rated 17 Aug 2019
70 51% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 17 Aug 2019
70 51% The Godfather: Part II (1974) - Rated 17 Aug 2019
80 74% The Godfather (1972) - Rated 17 Aug 2019
70 51% Moon (2009) - Rated 25 Feb 2017
80 74% Bicentennial Man (1999) - Rated 13 Feb 2017
70 51% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 13 Feb 2017
80 74% Europa Report (2013) - Rated 05 Feb 2017
90 93% The OA (2016) - Rated 24 Jan 2017