Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
James4fun77

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 24, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out James4fun77's...
75 45% Maverick (1994) - Oct 24, 2019
70 25% Shanghai Knights (2003) - Oct 24, 2019
90 90% Rocky IV (1985) - Oct 24, 2019
80 70% The Animatrix (2003) - Oct 24, 2019
65 10% Sister Act (1992) - Oct 24, 2019
75 45% Natural Born Killers (1994) - Oct 24, 2019
65 10% Up (2009) - Oct 24, 2019
75 45% The Incredibles (2004) - Oct 24, 2019
80 70% A Streetcar Named Desire (1951) - Oct 24, 2019
90 90% Bridesmaids (2011) - Oct 24, 2019