James Franco

james_franco
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2021
Location: WHo Knows, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 0% The Office (2005) - Rated 12 Jul 2021
100 0% Freaks and Geeks (1999) - Rated 12 Jul 2021
90 0% 30 Rock (2006) - Rated 12 Jul 2021
100 0% Parks and Recreation (2009) - Rated 12 Jul 2021
100 0% Community (2009) - Rated 12 Jul 2021
95 0% New Girl (2011) - Rated 12 Jul 2021
100 0% Scrubs (2001) - Rated 12 Jul 2021
80 0% That '70s Show (1998) - Rated 12 Jul 2021
100 0% Gilmore Girls (2000) - Rated 12 Jul 2021
100 0% Psych (2006) - Rated 12 Jul 2021