Jamie1

jamie1
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 65% Django Unchained (2012) - Rated 03 Apr 2018
63 41% Isle of Dogs (2018) - Rated 03 Apr 2018
51 27% Rushmore (1998) - Rated 03 Apr 2018
77 67% Spotlight (2015) - Rated 03 Apr 2018
58 36% The Incredibles (2004) - Rated 03 Apr 2018
82 79% Reservoir Dogs (1992) - Rated 03 Apr 2018
73 57% Toy Story (1995) - Rated 03 Apr 2018
79 73% Pulp Fiction (1994) - Rated 03 Apr 2018
75 63% West Side Story (1961) - Rated 03 Apr 2018
78 69% John Mulaney: The Comeback Kid (2015) - Rated 03 Apr 2018