Janaemdu

janaemdu
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2018
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 45% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 28 Nov 2018
86 74% The Thin Red Line (1998) - Rated 24 Nov 2018
88 79% A Star Is Born (2018) - Rated 24 Nov 2018
88 79% Shooter (2007) - Rated 23 Nov 2018
84 60% Jason Bourne (2016) - Rated 23 Nov 2018
94 92% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 23 Nov 2018
93 87% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 23 Nov 2018
85 65% Pulp Fiction (1994) - Rated 23 Nov 2018
73 21% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 23 Nov 2018
79 33% The Green Mile (1999) - Rated 23 Nov 2018