Janseth

janseth
Movie Buff - 337 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% Her (2013) - Rated 21 Feb 2014
76 40% American History X (1998) - Rated 20 Feb 2014
90 93% September (1987) - Rated 17 Feb 2014
82 68% Stardust Memories (1980) - Rated 17 Feb 2014
78 51% A Midsummer Night's Sex Comedy (1982) - Rated 17 Feb 2014
85 79% Alice (1990) - Rated 17 Feb 2014
83 71% Shadows and Fog (1991) - Rated 17 Feb 2014
73 31% Manhattan Murder Mystery (1993) - Rated 17 Feb 2014
87 84% Bullets Over Broadway (1994) - Rated 17 Feb 2014
89 90% Deconstructing Harry (1997) - Rated 17 Feb 2014