Jared1138

jared1138
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 77% Night of the Living Dead (1968) - Rated 09 Oct 2015
100 95% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 09 Oct 2015
95 77% The Princess Bride (1987) - Rated 09 Oct 2015
95 77% American History X (1998) - Rated 09 Oct 2015
85 39% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 09 Oct 2015
99 87% Spider-Man 2 (2004) - Rated 09 Oct 2015
90 62% Death Proof (2007) - Rated 09 Oct 2015
99 87% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 09 Oct 2015
90 62% Get Him to the Greek (2010) - Rated 09 Oct 2015
100 95% Hot Shots! (1991) - Rated 09 Oct 2015