Jasminium

jasminium
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% The Piano (1993) - Rated 02 Dec 2015
80 51% Paradise: Love (2012) - Rated 02 Dec 2015
75 46% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 02 Dec 2015
85 71% Fargo (1996) - Rated 02 Dec 2015
83 57% Phoenix (2014) - Rated 02 Dec 2015
75 46% Goodnight Mommy (2015) - Rated 02 Dec 2015
80 51% Donnie Darko (2001) - Rated 02 Dec 2015
80 51% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 02 Dec 2015
75 46% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 02 Dec 2015
75 46% Takva (2006) - Rated 02 Dec 2015