Jason616

jason616
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 21% The Avengers (2012) - Rated 19 Oct 2016
70 21% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 19 Oct 2016
80 62% Thor (2011) - Rated 19 Oct 2016
75 41% Iron Man 2 (2010) - Rated 19 Oct 2016
65 9% The Incredible Hulk (2008) - Rated 19 Oct 2016
75 41% Iron Man (2008) - Rated 19 Oct 2016
75 41% Soylent Green (1973) - Rated 19 Oct 2016
70 21% Riverworld (2003) - Rated 19 Oct 2016
75 41% Limitless (2011) - Rated 19 Oct 2016
75 41% Ghostbusters (2016) - Rated 19 Oct 2016