JasonAddison

jasonaddison
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 5% John Q (2002) - Rated 07 Aug 2017
90 83% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 07 Aug 2017
80 46% Jurassic World (2015) - Rated 07 Aug 2017
85 68% Mystic River (2003) - Rated 06 Aug 2017
80 46% Assault on Precinct 13 (2005) - Rated 06 Aug 2017
80 46% 21 (2008) - Rated 06 Aug 2017
70 18% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 06 Aug 2017
10 5% Bride Wars (2009) - Rated 06 Aug 2017
85 68% Mr. Holland's Opus (1995) - Rated 06 Aug 2017
60 14% Dante's Peak (1997) - Rated 06 Aug 2017