Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Jaspodasilva

Movie Buff - 144 Film Ratings

Member Since: May 11, 2020

Location: Finland

more Recent Ratings
Check out Jaspodasilva's...
95 95% Full Metal Jacket (1987) - May 11, 2020
91 85% Good Morning, Vietnam (1987) - May 11, 2020
90 70% American Beauty (1999) - May 11, 2020
90 70% American Pie (1999) - May 11, 2020
90 70% Shutter Island (2010) - May 11, 2020
86 49% Thelma & Louise (1991) - May 11, 2020
83 26% Charlie's Angels (2000) - May 11, 2020
80 14% Mulholland Drive (2001) - May 11, 2020
85 37% Three Amigos! (1986) - May 11, 2020
92 87% Saving Private Ryan (1998) - May 11, 2020