Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Jassiini

Flick Fan - 42 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: Finland

more Recent Ratings
Check out Jassiini's...
95 64% The Lego Movie (2014) - Jan 19, 2020
100 88% Good Bye Lenin! (2003) - Jan 19, 2020
65 17% Scream (1996) - Jan 19, 2020
75 22% Trainspotting (1996) - Jan 19, 2020
98 75% The Darjeeling Limited (2007) - Jan 19, 2020
91 54% A Star Is Born (2018) - Jan 19, 2020
85 30% Inception (2010) - Jan 19, 2020
100 88% Memento (2001) - Jan 19, 2020
1% The Descendants (2011) - Jan 19, 2020
91 54% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Jan 19, 2020