Jaszz

jaszz
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% Breaking Bad (2008) - Rated 21 Apr 2016
70 35% Role Models (2008) - Rated 21 Apr 2016
95 93% Forrest Gump (1994) - Rated 21 Apr 2016
80 61% The Social Network (2010) - Rated 21 Apr 2016
75 46% School of Rock (2003) - Rated 21 Apr 2016
85 73% Requiem for a Dream (2000) - Rated 21 Apr 2016
75 46% Moon (2009) - Rated 21 Apr 2016
2% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 21 Apr 2016
90 86% The Matrix (1999) - Rated 21 Apr 2016
68 29% Joe Dirt (2001) - Rated 21 Apr 2016