Jatakasawa

jatakasawa
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Im not a robot

more Recent Ratings

76 91% Minority Report (2002) - Rated 05 Aug 2015
20 27% Antz (1998) - Rated 05 Aug 2015
55 64% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 05 Aug 2015
11% Chicago (2002) - Rated 05 Aug 2015
100 98% Apocalypto (2006) - Rated 05 Aug 2015
90 94% The Bourne Identity (2002) - Rated 05 Aug 2015
74 87% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 05 Aug 2015
40 50% Animal House (1978) - Rated 05 Aug 2015
90 94% Braveheart (1995) - Rated 05 Aug 2015
20 27% Finding Nemo (2003) - Rated 05 Aug 2015