Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Javeria

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 9, 2018

Location: Pakistan

Bio: Medical Student, cinophile and bibliophile
more Recent Ratings
89 15% Logan (2017) - Sep 09, 2018
96 60% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Sep 09, 2018
85 5% Midnight in Paris (2011) - Sep 09, 2018
92 40% The Devil Wears Prada (2006) - Sep 09, 2018
91 25% The Pursuit of Happyness (2006) - Sep 09, 2018
96 60% 12 Angry Men (1957) - Sep 09, 2018
92 40% The Godfather: Part II (1974) - Sep 09, 2018
100 85% There Will Be Blood (2007) - Sep 09, 2018
100 85% Intouchables (2011) - Sep 09, 2018
100 85% WALL·E (2008) - Sep 09, 2018