Javier(cani)

javiercani
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 29 May 2016
Location: Ecuador
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% Spirited Away (2001) - Rated 29 May 2016
90 83% Everest (2015) - Rated 29 May 2016
90 83% Frida (2002) - Rated 29 May 2016
75 28% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 29 May 2016
85 66% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 29 May 2016
90 83% Without a Paddle (2004) - Rated 29 May 2016
70 22% Crank (2006) - Rated 29 May 2016
85 66% The King's Speech (2010) - Rated 29 May 2016
100 99% Donnie Darko (2001) - Rated 29 May 2016
90 83% The Ring (2002) - Rated 29 May 2016