Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Jay96

Movie Buff - 391 Film Ratings

Member Since: Jan 12, 2018

Location: USA

Bio: My name is Jay.
more Recent Ratings
29 1% Spider-Man: Homecoming (2017) - Jan 12, 2018
23 0% The Amazing Spider-Man (2012) - Jan 12, 2018
11 0% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Jan 12, 2018
74 31% Spider-Man 3 (2007) - Jan 12, 2018
90 65% Spider-Man 2 (2004) - Jan 12, 2018
80 45% Spider-Man (2002) - Jan 12, 2018
59 13% Zootopia (2016) - Jan 12, 2018
77 36% Yojimbo (1961) - Jan 12, 2018
73 30% X-Men: First Class (2011) - Jan 12, 2018
72 28% X-Men: Days of Future Past (2014) - Jan 12, 2018