JayDub

jaydub
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30% Snowpiercer (2014) - Rated 01 Dec 2016
10 84% Office Space (1999) - Rated 01 Dec 2016
55% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 01 Dec 2016
55% The Road (2009) - Rated 01 Dec 2016
55% Jurassic World (2015) - Rated 01 Dec 2016
10 84% Maidentrip (2013) - Rated 01 Dec 2016
30% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 01 Dec 2016
10 84% Interstellar (2014) - Rated 01 Dec 2016
5% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 01 Dec 2016
13% Troy (2004) - Rated 01 Dec 2016