JayEm

jayem
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Orphan (2009) - Rated 30 Oct 2016
90 78% The Witch (2016) - Rated 30 Oct 2016
80 41% The Ring (2002) - Rated 30 Oct 2016
85 61% Silent Hill (2006) - Rated 30 Oct 2016
85 61% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 30 Oct 2016
70 10% The Blair Witch Project (1999) - Rated 30 Oct 2016
70 10% Diablo (2015) - Rated 16 Oct 2016
70 10% 1408 (2007) - Rated 10 Oct 2016
85 61% The Lobster (2015) - Rated 08 Oct 2016
80 41% The Neon Demon (2016) - Rated 08 Oct 2016