JayJay12500

jayjay12500
Member Since: 17 Aug 2012
Location: Ann Arbor, Michigan, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 34% Transformers (2007) - Rated 17 Aug 2012
89 76% Avatar (2009) - Rated 17 Aug 2012
84 52% Inception (2010) - Rated 17 Aug 2012
44 21% Shrek the Third (2007) - Rated 17 Aug 2012
44 21% Shrek 2 (2004) - Rated 17 Aug 2012
13% Step Up Revolution (2012) - Rated 17 Aug 2012
2% Magic Mike (2012) - Rated 17 Aug 2012
7% Madea's Witness Protection (2012) - Rated 17 Aug 2012
68 28% 28 Days Later (2002) - Rated 17 Aug 2012
83 44% Gattaca (1997) - Rated 17 Aug 2012