Jayjay252

jayjay252
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

37 3% The Skeleton Key (2005) - Rated 07 Apr 2016
70 42% Men in Black (1997) - Rated 07 Apr 2016
58 10% The Dictator (2012) - Rated 07 Apr 2016
70 42% The Terminal (2004) - Rated 07 Apr 2016
80 72% Stand by Me (1986) - Rated 07 Apr 2016
68 31% Vanilla Sky (2001) - Rated 07 Apr 2016
68 31% A Night at the Roxbury (1998) - Rated 07 Apr 2016
70 42% Friday the 13th (1980) - Rated 07 Apr 2016
69 35% I Love You, Man (2009) - Rated 07 Apr 2016
59 11% Role Models (2008) - Rated 07 Apr 2016