Jaymer

Recent Ratings
Check out Jaymer's...
65 20% | It Chapter Two (2019) - Jun 10, 2020 |
65 20% | Napoleon Dynamite (2004) - Jun 10, 2020 |
70 33% | It (2017) - Jun 10, 2020 |
95 83% | Gran Torino (2008) - Jun 10, 2020 |
95 83% | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Jun 10, 2020 |
80 55% | Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) - Jun 09, 2020 |
70 33% | Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) - Jun 09, 2020 |
70 33% | Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker (2019) - Jun 09, 2020 |
85 65% | Independence Day (1996) - Jun 09, 2020 |
90 75% | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jun 09, 2020 |