JeanG

jeang
Film Freak - 569 Film Ratings
Member Since: 26 Oct 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 40% Brüno (2009) - Rated 26 Oct 2015
50 40% 88 Minutes (2007) - Rated 26 Oct 2015
50 40% The Insider (1999) - Rated 26 Oct 2015
50 40% Hero (2002) - Rated 26 Oct 2015
50 40% Enemy of the State (1998) - Rated 26 Oct 2015
85 83% Pi (1998) - Rated 26 Oct 2015
85 83% Thank You for Smoking (2006) - Rated 26 Oct 2015
85 83% Closer (2004) - Rated 26 Oct 2015
85 83% Primal Fear (1996) - Rated 26 Oct 2015
50 40% Cube (1997) - Rated 26 Oct 2015