Jebesky

jebesky
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2014
Location: Perth, Western Australia, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 77% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 02 Sep 2014
60 58% The Butler (2013) - Rated 02 Sep 2014
60 58% Freedom Writers (2007) - Rated 02 Sep 2014
60 58% Music of the Heart (1999) - Rated 02 Sep 2014
80 77% The Blind Side (2009) - Rated 02 Sep 2014
70 69% House of Flying Daggers (2004) - Rated 02 Sep 2014
60 58% The Wolverine (2013) - Rated 02 Sep 2014
20 2% Ted (2012) - Rated 02 Sep 2014
70 69% Underworld: Evolution (2006) - Rated 02 Sep 2014
85 85% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 02 Sep 2014