Jedi_2

jedi2
Movie Buff - 188 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 32% Paycheck (2003) - Rated 14 Aug 2007
90 95% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
80 87% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007
60 59% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
40 32% The Island of Dr. Moreau (1996) - Rated 14 Aug 2007
50 45% Timeline (2003) - Rated 14 Aug 2007
30 19% Deep Blue Sea (1999) - Rated 14 Aug 2007
40 32% Payback (1999) - Rated 14 Aug 2007
70 73% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
60 59% Ghostbusters II (1989) - Rated 14 Aug 2007