Jefferies

jefferies
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2018
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 68% The Butterfly Effect (2004) - Rated 24 Jul 2018
70 13% The Expendables 2 (2012) - Rated 24 Jul 2018
85 68% Psycho (1960) - Rated 24 Jul 2018
75 31% Jurassic Park (1993) - Rated 24 Jul 2018
95 95% Lost Highway (1997) - Rated 24 Jul 2018
85 68% Interstellar (2014) - Rated 24 Jul 2018
76 50% Shadow of a Doubt (1943) - Rated 24 Jul 2018
75 31% Saboteur (1942) - Rated 24 Jul 2018
65 4% Four Rooms (1995) - Rated 24 Jul 2018
75 31% Falling Down (1993) - Rated 24 Jul 2018