Jellemartens

jellemartens
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2009
Location: peer, belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 37% The Lobster (2015) - Rated 12 Jun 2018
78 37% Breathless (1960) - Rated 12 Jun 2018
70 22% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 12 Jun 2018
82 45% North by Northwest (1959) - Rated 12 Jun 2018
82 45% Spirited Away (2001) - Rated 11 Sep 2016
56 3% Chocolat (2016) - Rated 11 Sep 2016
72 25% The Revenant (2015) - Rated 11 Sep 2016
78 37% Night Train to Lisbon (2013) - Rated 05 Jan 2014
87 63% Totò the Hero (1991) - Rated 02 Jan 2014
75 31% Bienvenue chez les Ch'tis (2008) - Rated 30 Dec 2013